ESZTERGOM “B” – KOMÁRNO “B”

Grőb Ákos , U7-9 edző, nyilatkozata: “Gyakorlás. Az eredmény nem számít. A gyereknek persze igen. Fogalmazzunk úgy, nem ez az egy szempont van. A lényeg a játék, a tapasztalat szerzés, aki motivált, megtalálja az örömöt benne. Játszott három kislány nálunk, ők a fiúk között kell, hogy szokják a fizikális együtthatókat, hogy ez bizony kontakt sport. Vigyázni kell rájuk és szerepeltetni, okosan. Tehát van értelme mindegyik gyakorlásnak ebben nincs kétség. A pozitív dolgokra kell koncentrálni. Áron és Attila gólt lőtt. Hosszú meccs volt, a vége elszaladt, majd visszaszaladt.

🚶‍♂️Gábor Ármin, Molnár Attila, Béres Andris, Geiszler Áron
🚶‍♀️Pap Luca, Nagy Dorka, Rabecz Rebeka

ESZTERGOM “A” – KOMÁRNO “A”
6:5
Gól:Vonka Csepel (3), Molnár Milán (2), Csépke Csabi (1)

Kemény meccs volt és hosszú. 3*25 perc. Ritkán játszunk ilyen jó és játszós csapat ellen. Pár hete 3:10 és akkor sem teljesítettünk rosszul, sőt ! Akkor hagytunk területet nekik többet. Ma kevesebbet. Váltottunk, mást játszottunk. Egy cserénk volt, nem futhattuk el magunkat feleslegesen. Az utolsó harmadba előztünk is. Közös munka volt.”