FC Esztergom U8-9   – MSO Sturovo

2022.09.16.

Játékosok: Deszpoth Márton, Farkas Marcell, Schönwälder Zétény, Thier Gellért, Varga Marcell, Nagy Noel, Szegletes Márk, Herczeg Iván, Balog Benett, Szenczi Zsolt, Varga Kevin

Kiss Ákos, U8-9 vezetőedző, nyilatkozata: “Rövid időn belül U9-es csapatunk lejátszotta második edzőmérkőzését. Ezúttal a testvérváros, Párkány csapatát fogadtuk hazai pályán.

A mai napon is 4×15 percben egyeztünk meg és 40×20-as műfüves pályán folyt a játék.

Első 15 perc gól nélküli döntetlent hozott,rendben volt a játékunk,nagyon szép helyzeteket alakítottunk ki,de az ellenfél kapusa nagyon ügyesen védett és nem sikerült gólt szereznünk.

Aztán a második 15 percben már elindult a gólgyártás,sorra alakítottuk ki a gólhelyzeteket és már értékesíteni is tudtuk a helyzeteinket.

Nagyon szépen járattuk a labdát,sok passzal játszottunk.Külső szemmel is élvezetes volt a mérkőzés. Nagy fejlődés volt a szerdai meccshez képest a védekezésünk. A gyerekek nagyon fegyelmezetten visszazártak és figyelték,hogy lezárják a területeket.

Nagyszerű eredmény,hogy mindössze 1 kapott gólunk volt a mai nap,emellett sikerült 12-őt szereznünk!

Kemény,de sportszerű ellenfél volt Párkány csapata!

Innen is köszönjük nekik és edzőjüknek Pintér Tibornak,hogy elfogadták meghívásunkat!”